NEDEN BİZ

Hakkımızda
Sevgili Vatandaşlar, David Cannes Göçmenlik Şirketi, Kanada'daki göçmenlere hizmet sağlamak için 2021 yılında Ontario'da kuruldu ve tescil edildi.
Davidkan, Kanada'ya göçmenlik başvurusunda bulunanlar için en iyi ve en uygun yolu bulma konusunda tavsiye ve yardım konusunda uzman bir ekiptir ve Kanada'daki en iyi resmi göçmenlik avukatlarının yardımıyla onlara son aşamaya, hatta girdikten yıllar sonra bile eşlik eder. ülke. Kanada hizmetinizde ve daha iyi bir hayata başlamanıza ve inşa etmenize yardımcı olmaya hazır.
Runner'ın temel amacı, başvuru sahiplerini Kanada'ya göç süreci hakkında bilgilendirmek olup, başvuru sahiplerini göçün tüm aşamaları hakkında bilgilendirmek için elinden geleni yapar ve en uygun yolu seçtikten sonra gerekli adımları ciddiyetle atar. Hayalinizin gerçekleşmesi ana motivasyonumuzdur. İş sürecini hızlı bir şekilde ilerletmenize yardımcı olmaktan çekinmeyiz.
 Ekibimiz aşağıdaki gibi alanlarda:

    Girişimlerde kalın
    Yatırımın devam etmesini sağlayın
    İl programları aracılığıyla konaklama,
    Ekspres Giriş, İş Vizesi ile İkamet,
    Öğrenci vizesi ile ikamet,
    Turist vizesi ile ikamet

Ve ... danışmanlık hizmetleri için başvuru sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için başka yollar sağlar.
 Sevgili başvuru sahipleri, David Ken Team sizinle bu şekilde çalışıyor
Tek yapmanız gereken danışma formunu veya değerlendirme formunu doldurmak ve hepsini göndermek. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecek ve konsültasyon seanslarına başlayacaktır.

David Ken, buz ve ihtişam diyarına giden bir köprüdür.